Jdi na obsah Jdi na menu
 


CERAGEM - termoakupresurní lůžko

http://www.ceragem.net.my/images/product/m3500_img01.jpg

 

CCHI ("Či") je čínské slovo, které znamená vitalitu, životní sílo a energii. V lidském těle proudí CCHI v tzv. meridiánových drahách. Pokud jsou meridiány zablokované, nemůže CCHI proudit v dokonalé harmonii. Následkem toho jsou potíže nebo dokonce poruchy funkce našich orgánů. CERAGEM stimuluje tok CCHI a posiluje samoozdravnou sílu těla.

Základní informace

CERAGEM je spojení tradice dálného východu s technologií 21.století.

CERAGEM-E PATENTOVANÝ ORIGINÁL

CERAGEM je automatické termální masážní lehátko kombinující masáž a tlakovou CERAGEM masáž s infračerveným teplem vyzařovaným jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely. Masážní lehátko CERAGEM je určeno pro celkovou regenaraci organismu.

Pomocí interního projektoru, pohybujícího se podél páteře, uvolňuje zádové svaly, zklidňuje nervové dráhy v lidském těle, zlepšuje krevní oběh a cirkulaci životní energie Qi.

Qi - je čínské slovo označující vitalitu, životní sílu a energii. Tato životní energie cirkuluje v lidském těle v tzv. meridiánech. Pokud jsou tyto energetické dráhy blokovány, tok energie je nerovnoměrný, nedostatečný. Důsledkem toho jsou obtíže nebo dokonce poruchy funkce našich orgánů. CERAGEM stimuluje Qi, a tím posiluje samoléčící sílu těla.

 

Účinky na tělo

Akupresura

Je tradiční čínská léčebná metoda založená na masážní technice, využívající tlaku na jednotlivé body na povrchu lidského těla jeho vlastní váhou.Dochází k uvolnění energetických bloků, odblokování ztuhlých svalových partií nebo odstranění bolestivých bloků páteře.Akupresura dokáže postupně odstraňovat, ale i předcházet těmto stavům a uvulňovat bloky vyskytující se hlavně u pohybového aparátu.

Chiropraxe

Při rovnání páteře dochází k uvolnění utlačovaných nervových svazků. Díky této metodě dojde ke zlepšení pohyblivosti, odstranění bolesti a jiných zdravotních potíží.

Infračervené teplo

Speciální nahřívací(epoxykarbonové)desky a vnější a vnitřní jadeitové projektory vydávají příjemné infračervené teplo, které má pozitivní účinky na lidské tělo (dochází ke zlepšení krevního oběhu a zmírńování bolestí kloubů a svalů).

Masáž

Po ergonomicky vytvarovaných vodicích kolejnicích se podél páteře posouvají příjemně nahřívané a speciálně opracované jadeitové kameny a přitom jemně masírují zádové svalstvo, čímž uvolňují jejich napětí.

Moxování

Moxováním se v tradiční čínské medicíně označuje řízené ohřívání akupresurních bodů pomocí tepla. Získané teplo přináší lepší prokrvení a povzbuzuje funkce jednotlivých orgánů těla a rovněž nastartuje imunitní systém.

 

CENA:

jedna návštěva = 100Kč

 

Při nákupu permanentky na 10 návštěv, je jedna návštěva za 80Kč  ( 80 x 10 = 800Kč )